Všetko o Brufene®

Brufen® je dostupný vo Veľkej Británii od roku 1969. Zistite viac o tomto uznávanom a preukázanom lieku.

Zoznámte sa s Brufenom - známym liekom proti bolesti dostupným od roku 1969.

Brufen® je liek proti bolesti, ktorý patrí do skupiny liekov nazývaných NSAID (nesteroidové protizápalové lieky) a môže byť ľahko rozpoznateľný pod všeobecným názvom ibuprofén. Väčšina ľudí pozná ibuprofén ako liek proti bolesti, ktorý je účinný aj pri zmierňovaní zápalu. Brufen® bol zavedený vo Veľkej Británii už v roku 1969 a odvtedy sa používa na zníženie bolesti, horúčky a zápalu. Keď sa pozriete na vlastnosti Brufenu® ako lieku proti bolesti a zápalom, používaného na viaceré ochorenia, je celkom pochopiteľné, prečo je jeho úspech tak rozšírený.

Hlavné použitia Brufenu

Brufen® je indikovaný na zmiernenie krátkodobej akútnej bolesti a horúčky. Je pravdepodobné, že ste sa už stretli s ibuprofénom v takej alebo onakej forme a možno ste už dôverne oboznámení s jeho používaním a účinkami. V prípade, že ste ešte nezažili užitočnosť tohto lieku, môžete byť prekvapení, že Brufen® (ibuprofén) je určený a môže byť použitý na krátkodobé zmiernenie symptómov ako:

-Mierna až stredne silná bolesť, ako je bolesť hlavy, vrátane migrenóznych bolestí hlavy/bolesti hlavy spojených s migrénou, neuralgia, bolesť zubov, bolesť svalov a kĺbov, bolesť chrbta, menštruačné bolesti a bolesť z prechladnutia
-Teplota

Kde a ako nájdete Brufen®

Brufen® môžete nájsť v rôznych silách,veľkostiach balení 400 mg ako voľnopredajné lieky. Brufen® tablety 400 mg môžete nájsť v rôznych veľkostiach balení 400 mg x 30 tbl, 50 tbl, ako voľnopredajné lieky.

Ak máte otázky týkajúce sa vhodného použitia a dávkovania, poraďte sa so svojím lekárnikom alebo lekárom a skôr, ako začnete užívať akýkoľvek liek, pozorne si prečítajte návod na použitie v písomnej informácii pre používateľov.

Bolesti hlavy

Bolesť hlavy je všeobecne veľmi bežná, ale existujú rôzne typy bolesti hlavy, ktoré vás môžu ovplyvniť rôznymi spôsobmi. Bolesti hlavy môžu udrieť v najnevhodnejšej chvíli a môžu vám brániť vykonávať vaše každodenné činnost.

Prečítajte si viac